• sr
  • cs
  • en
  • fr
  • de
  • it
  • pl
  • ru

My, naprawdę patrzymy jak ludzie dobrze spędzają czas i nie ma dnia, abyśmy o tym nie rozmawiali mamy do czynienia z naprawdę fantastyczną  pracą. Ciągłe zwiększamy profesjonalną obsłuę, dbamy o bezpieczeństwo, podwyższamy  standardy dot.organizacji awanturystycznych przygód w Czarnogórze.

Wszystko to dla dobra  naszych klientów i dla ich odpoczynku,  mocno wierzymy, że przygody na łonie przyrody i spływ  są bardzo ważnymi doświadczeniami życiowymi. Z tym przekonaniem, jesteśmy w pełni zaangażowani w organizację najlepszej  podróży, zawsze  jednym okiem patrzymy, aby jeszcze coś poprawić. Nasze główne priorytety – bezpieczeństwo i zabawa zabezpieczają nam  profesionaliści i wysoko wykwalifikowani przewodnicy, zapewniając naszym klientom, poczucie, że dbamy o wszystko.

Stworzyliśmy wiele pakietów zawierających spływ po rzece Tara, liczne spacery i piesze wędrówki w Narodowych Parkach Durmitor i Sutjeska, rejsy po jeziorze Pivskim, kemping, jazdę konną, wędkowanie, kanioning, wizyty w etno wioskach i inne. W zależności od wybranej wycieczki i początku waszej przygody z Šćepan Polja, Žabljaka lub wioski Brezna, oferujemy Państwu odpowiednie zakwaterowanie w wioskach etno, kampach, motelach lub hotelach. Szczegółowy przegląd programu można znaleźć w części Wycieczki.

Jeśli żadna z ofert nie odpowiada Waszemu pomiślowi, prosimy do nas pisać i prezentować swoje życzenia, a my dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować specjalny program i pomóc osiągnąć wasze życzenia. Albo, po prostu zadzwońcie do nas  i ustalcie z nami wszystkie szczegóły.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy  przedstawić magię rzeki Tary ludziom z całego świata, a gdy i ty dołączysz do nas i  naszych przgodowych awantur wtedy będziesz  nie tylko  naszym  klientem, ale i częścią naszego zespołu.

Sprzęt

Mamy nowoczesne łodzie gumowe (Gumotex), o pojemności 10 osób, spIMG_3036ecjalne ubrania i buty ochronne, kaski i kamizelki, co pozwoli gościom na całkowicie bezpiecznie i niezapomniane przeżycie podczas spływu na rzece Tara.
Łodzie są kontrolowane przez właściwe służby i muszą być poddane kontroli bezpieczeństwa przed każdym sezonem.
Sprzęt został przetestowany i jest odpowiedniej jakości.
Dysponujemy samochodami terenowymi Jeep Land Rover i vanami VW. Statki wycieczkowe są przeznaczone dla 15 lub 12 osób. Specjalną wygodę i bezpieczeństwo zapewni sprzęt dla kempingu, który nadaje się do wszystkich warunkach pogodowych.

Ochrona środowiska

To firma, która wspiera i aktywnie uczestniczy w programach ochrony środowiska, w celu zminimalizowania złego wpływu na środowisko, w którym żyjemy i pracujemy. Zachęcamy wszystkich naszych gości, aby cieszyli się przyrodą, z pełnym poszanowaniem naturalnego   piękna  lasów i kruchego ekosystemu, przez który przechodzimy.